Mesaj gönder
Ana sayfa

Guangzhou Glamour Beauty Cosmetics Co.,Ltd

Certifications
Çin Guangzhou Glamour Beauty Cosmetics Co.,Ltd Sertifikalar
Çin Guangzhou Glamour Beauty Cosmetics Co.,Ltd Sertifikalar
Customers Reviews
Senin gibi sorumlu ve çok çekici bir satıcıyla gerçekten iyi bir yıl geçirdim.

—— Ivan

Dövme makinesi çok iyi çalışıyor ve mürekkepler çok güzel

—— Philippe MALET

ürünlerin kalitesi çok iyi, 10 yılı aşkın bir süredir işbirliğimiz var, yüksek kaliteli ürünler ve iyi hizmet. Dövme Uyuşturma kremi çok çok iyi, müşterilerimiz bunu çok seviyor, pigment .makine de iyidir. tüm yüksek kalitede.

—— Elizna Güney Afrika

Ben sohbet şimdi

Guangzhou Glamour Beauty Cosmetics Co.,Ltd

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Guangzhou Glamour Beauty Cosmetics Co.,Ltd Guangzhou Glamour Beauty Cosmetics Co.,Ltd Guangzhou Glamour Beauty Cosmetics Co.,Ltd Guangzhou Glamour Beauty Cosmetics Co.,Ltd Guangzhou Glamour Beauty Cosmetics Co.,Ltd Guangzhou Glamour Beauty Cosmetics Co.,Ltd Guangzhou Glamour Beauty Cosmetics Co.,Ltd Guangzhou Glamour Beauty Cosmetics Co.,Ltd Guangzhou Glamour Beauty Cosmetics Co.,Ltd Guangzhou Glamour Beauty Cosmetics Co.,Ltd
Fabrika Üretim hattı Ofis Logo Çizgisini Yazdırma Depo Makine hattı Makine hattı 2 Şirket eğitimi Güzellik Fuarı 2021 Gaungzhou'daki Güzellik Fuarı

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
Aracısı
İthalatçı
İhracatçı
Satıcı
Diğer
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : F&E, L&V, BM&W, Co&Co, YC, G.KOU
No. Çalışanları : >200
Yıllık satış : 7Million-13 Million
Yıl kurulan : 01
İhracat p.c : 80% - 90%

2005 yılında kurulan, kalıcı makyaj dövme ürünlerinin tasarımı, geliştirilmesi ve üretimi ile ilgilenen profesyonel bir üretici ve ihracatçıdır.Ana ürünler: kalıcı makyaj makineleri, iğneler, manuel kalemler, tek kullanımlık microblading kalemleri, bıçaklar, pigmentler, uygulama kaplamaları, altın ortalama kumpaslar, kaş kalemleri, mürekkep bardakları vb.

Uygun ulaşım erişimi ile Guangzhou'da bulunuyoruz.Tüm ürünlerimiz uluslararası kalite standartlarına uygundur ve dünya çapında çeşitli farklı pazarlarda büyük beğeni toplamaktadır.

Ayrıca sizin için OEM hizmeti sunabilir ve ürünleri ihtiyacınıza göre özelleştirebiliriz. 1000m2 metrekarelik bir alanı kaplayan 100'den fazla çalışanımız, 1.000.000 USD'yi aşan yıllık bir satış rakamımız var ve şu anda ürünlerimizin %50'sini dünya çapında ihraç ediyoruz. .İyi donanımlı tesislerimiz ve üretimin tüm aşamalarında mükemmel kalite kontrolümüz, toplam müşteri memnuniyetini garanti etmemizi sağlar. Yüksek kaliteli ürünlerimiz ve üstün müşteri hizmetlerimizin bir sonucu olarak, Güneydoğu Asya ve Avrupa'ya ulaşan küresel bir satış ağı kazandık. Ürünlerimizden herhangi biriyle ilgileniyorsanız veya özel bir sipariş hakkında görüşmek istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.Yakın gelecekte dünya çapında yeni müşterilerle başarılı iş ilişkileri kurmayı dört gözle bekliyoruz.

 

 

Yüksek kaliteli ürünlerimiz ve üstün müşteri hizmetlerimiz sonucunda, Güneydoğu Asya ve Avrupa'ya ulaşan küresel bir satış ağı kazandık.

 

Çin Guangzhou Glamour Beauty Cosmetics Co.,Ltd şirket Profili 0

Çin Guangzhou Glamour Beauty Cosmetics Co.,Ltd şirket Profili 1

Çin Guangzhou Glamour Beauty Cosmetics Co.,Ltd şirket Profili 2

 

Çin Guangzhou Glamour Beauty Cosmetics Co.,Ltd şirket Profili 3

İletişim bilgileri
Guangzhou Glamour Beauty Cosmetics Co.,Ltd

İlgili kişi: Mr. Allen

Tel: 86--18565509466

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)